APARATURA NAPOWIETRZNA

Proponujemy łączniki średniego napięcia, charakteryzujące się dobrymi parametrami technicznymi i dużą odpornością na zmienne warunki klimatyczne. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz posiadanemu zapleczu technicznemu zapewniamy najlepszą jakość wykonania.


ROZŁĄCZNIK FLA 15/97P

Przeznaczony jest do eksploatacji w liniach średniego napięcia i wykorzystywany do rozłączania prądów roboczych 400A. Przystosowany do napędu ręcznego i pracy w układach zdalnie sterowanych.

więcej


ROZŁĄCZNIK FLA 15/97P/A

Przeznaczony jest do eksploatacji w liniach średniego napięcia i wykorzystywany do rozłączania prądów roboczych 400A. Przystosowany do współpracy z napędem elektrycznym obrotowym, posuwisto zwrotnym oraz doposażony w przekładniki prądowe przeznaczone do współpracy z automatyką zabezpieczeniową i pracy w układach zdalnie sterowanych.

więcej


ROZŁĄCZNIK FLA 15/60

Przeznaczony jest do pracy w liniach średniego napięcia. Przystosowany do rozłączania prądów roboczych nie przekraczających 630A, został wyposażony w napęd ręczny jak i elektryczny.

więcej


ROZŁĄCZNIK FLA 15/60P/A

Przeznaczony jest do pracy w liniach średniego napięcia. Przystosowany do rozłączania prądów roboczych nie przekraczających 630A, został przystosowany do współpracy z napędem elektrycznym obrotowym, posuwisto zwrotnym oraz doposażony w przekładniki prądowe przeznaczone do współpracy z automatyką zabezpieczeniową.

więcej


ROZŁĄCZNIK FLC

Wykorzystywany jest do rozłączania prądów znamionowych nie przekraczających 400A w liniach średniego napięcia. Został przystosowany do napędu ręcznego jak i do pracy w układach zdalnie sterowanych.

więcej


JEDNOBIEGUNOWE ROZŁĄCZNIKI FLR i FLRM

Służą do odłączania końcowych stacji trafo i części sieci bez obciążenia. Mogą być wykorzystywane do wyłączania transformatorów o mocy do 630 kVA pracujących na biegu jałowym.

więcej


WYŁĄCZNIK NAPOWIETRZNY GVR

Jest urządzeniem niezawodnym przeznaczony jest do eksploatacji w sieciach średniego napięcia. Doskonale sprawdza się jako urządzenie stanowiące część nowoczesnych, zautomatyzowanych układów dyspozytorskich, a także jako samodzielny wyłącznik.

więcej


NAPĘDY ELEKTRYCZNE

Proponujemy napędy elektryczne przeznaczone do współpracy ze wszystkimi dostępnymi na rynku aparatami napowietrznymi linii średniego napięcia wykorzystującymi zarówno ruch obrotowy cięgła jak i posuwisto-zwrotny cięgłą.

więcej


NAPĘDY RĘCZNE

Przeznaczony jest do prostych rozwiązań drewnianych, betonowych lub stalowych słupów. Zawieszany za pomocą uchwytów i obejmek, za pomocą taśm lub połączęń śrubowych.

więcej

ROZŁĄCZNIKI DLA LINII DWUTOROWYCH FLA 15/97 D i FLA 15/60 D

Mogą być stosowane w liniach z izolowanymi i gołymi przewodami. Umożliwiają uzupełnienie projektów linii zewnętrznych o jednostronnym i dwustronnym profilu w wysoce niezawodny łącznik umożliwiający zachowanie konfiguracji linii na całej jej długości.

więcej

SAMOCZYNNY ROZŁĄCZNIK DLA LINII SN FLA 15/6400 AE

Przeznaczony do pionowego montażu umożliwia minimalizowanie strat związanych z niedostarczeniem energii elektrycznej powstałej w sieci SN w skutek awarii.

więcej