KARIERA W ZOE

Zakład Obsługi Energetyki stwarza doskonałe warunki rozwoju i kariery zawodowej osobom, które są zainteresowane branżą energetyczną. Oferuje pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku oraz dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań.

Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do naszego grona prosimy o sprawdzanie na bieżąco ofert pracy, które umieszczamy na naszej stronie www oraz na łamach gazet lokalnych.

 

Proces rekrutacji może składać się z kilku etapów dobieranych w zależności od potrzeb, takich jak:

 


Proces kwalifikacyjny Zakładu Obsługi Energetyki

Przesłanie aplikacji

Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie aplikacji zawierającej CV i list motywacyjny do Działu Kadr.

Selekcja

Każde zgłoszenie jest dokładnie analizowane, a aplikacje kandydatów, którzy spełniają oczekiwania umieszczamy w naszej bazie. Wybrane osoby zapraszane są do wzięcia udziału w kolejnym etapie rekrutacji jakim są rozmowy kwalifikacyjne.

Rozmowy kwalifikacyjne

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie ze specjalistą Działu Kadr oraz na indywidualną rozmowę z menedżerem działu do którego składali Państwo aplikację. Podczas tych rozmów ocenione zostaną - przygotowanie merytoryczne i predyspozycje osobowościowe kandydatów. Dodatkowo w zależności od typu stanowiska wykorzystujemy także inne elementy selekcji takie jak: testy, case study lub prezentacje.

Wybór

Wybrani kandydaci otrzymują propozycję pracy. Aplikacje kandydatów, którzy otrzymali pozytywną ocenę, lecz nie zostali wybrani przechowywane są w naszej bazie i wykorzystywane podczas przyszłych rekrutacji.

Aktualne oferty pracy

Firma poszukuje 2 pracowników na stanowisko: elektromonter linii napowietrznych wysokich i najwyższych napięć.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,
- świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków
przeglądy, naprawy , remonty i konserwacja linii i urządzeń stacyjnych w zakresie najwyższych, średnich i niskich napięć

Warunki zatrudnienia
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca jednozmianowa, wykonywana w terenie (głównie w województwie łódzkim)

 
   
 

Słownik energetyka

Szukaj z Google