Aktualności

 
 

Zapraszamy na VII Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2014

2014-11-05


Grupa Technitel oraz Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska wystawowego nr 4 hala C na VII Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2014 w dniach 18-20 listopada 2014.

Targi ENERGETICS 2014 gromadzą wystawców prezentujących najnowocześniejsze urządzenia i technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

 
 

Zapraszamy na Targi ENERGETAB 2014

2014-09-15

Grupa Technitel oraz ZOE Sp. z o.o. serdecznie zapraszają do odwiedzenia swoich stoisk na targach Energetab 2014 w Bielsku-Białej w dniach 16-18.09.2014 r.
  • w pawilonie U stoisko nr 51
  • w pawilonie T stoisko nr 33
  • oraz stoisko na zewnątrz o lokalizacji L6 nr 6a

Grupa Technitel obejmuje 6 spółek – Technitel Polska S.A., KRAK-MAN Operator KSS Sp. z o.o., Infratel Operator Infrastrukturalny Sp. z o.o., Verbitech Sp. z o.o., Technitel Norge AS oraz Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o..

Działamy w branży telekomunikacyjnej i energetycznej, a nasze usługi kierujmy do operatorów telekomunikacyjnych, CATV, ISP, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz jednostek administracji rządowej i samorządowej, branży energetycznej, ciepłowniczej wodno-kanalizacyjnej. Naszą specjalnością są rozwiązania niestandardowe i innowacyjne.

Jesteśmy profesjonalnym partnerem oferującym usługi i produkty dla branży energetycznej.

Zajmujemy się dystrybucją aparatury średniego napięcia: rozłączników, recloserów, przekładników prądowych i napięciowych.

Prowadzimy również specjalistyczną działalność usługową, dysponujemy wysoko wykwalifikowanymi zespołami terenowymi wyposażonymi w aparaturę pomiarową i narzędzia potrzebne do diagnostyki i serwisowania oraz środkami transportu i łączności. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia, by pomóc uniknąć przestojów i umożliwić wznowienie pracy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Plan sytuacyjny.

 
 

Zmiana właściciela ZOE

2014-08-31

Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 22.08.2014 nastąpiło 100% przejęcie udziałów
ZOE sp. z o.o. przez spółkę Technitel Polska S.A.

 

<< 4 5 6 >>

Spotkaj się z doradcą

Słownik energetyka

Szukaj z Google