Aktualności

 
 

Praktyki i staże dla studentów Politechniki Łódzkiej

2015-09-14

Grupa Technitel została Partnerem Obozu „zerowego” dla studentów Politechniki Łódzkiej. Nasze Spółki od 2009 roku prowadzą program praktyk i staży dla studentów Politechniki Łódzkiej. W tym roku zdecydowaliśmy wesprzeć organizatorów obozu „zerowego”. Naszym celem jest wyławianie talentów oraz dostosowanie programu studiów do realiów pracy w sektorze teleinformatycznym i energetycznym. Zapraszam na nasze strony, wkrótce szczegóły…

http://www.obozy.lodz.pl/index.php/partnerzy
https://www.facebook.com/adapciaklodz?fref=ts

 
 

Zapraszamy na Targi ENERGETAB 2015

2015-09-01

W dniach 15-17 września 2015 roku po raz kolejny w Bielsku Białej odbędą się Targi Energetab na których nie mogło zabraknąć Grupy Technitel. W tym roku zapraszamy na stoisko Spółki Zakład Obsługi Energetyki znajdujące się w Hali T numer 33 oraz na teren zewnętrzny przy Hali T – numer L6/8.

Podczas Targów będziecie mieć możliwość spotkania się z naszymi pracownikami. Będzie nam miło, jeżeli potwierdzicie swoją obecność na stoisku poprzez telefon do osób, z którymi na co dzień macie kontakt, abyśmy mogli spotkać się i porozmawiać w miłej atmosferze w tym wyjątkowym czasie, pokazując Wam nasze nowe rozwiązania, omawiając możliwości współpracy oraz wsłuchując się uważnie w Wasze uwagi i spostrzeżenia n/t naszych realizacji.

Podczas Targów na stoisku będą obecni też przedstawiciele Spółek Grupy Technitel : Technitel Polska S.A., Infratel Operator Infrastrukturalny, które oferują rozwiązania i usługi w sektorze energetycznym.

Podczas Targów Energetab 2015 pokażemy m.in.

  • Rozłącznik budowy zamkniętej INEXT24 z blokadą mechaniczną SF6 z nowym układem telemechaniki ZS-Pa_ZM_N/G,w
  • Reklozer GVR z układem telemechaniki firmy Elkomtech SA
  • Reklozer GVR z układem telemechaniki firmy Mikronika
  • Rozłącznik wnętrzowy H-27 z nowym napędem VM
  • Odłącznik wnętrzowy wyposażony w sensory
  • System bezpiecznej wydzielonej satelitarnej transmisji danych pod potrzeby projektów SCADA, AMI, Smart Metering

Szczegółowy plan Targów znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.energetab.pl/plany/PLAN%20SYTUACYJNY%202015.pdf

Rejestracja zwiedzających:

http://www.energetab.pl/plany/PLAN%20SYTUACYJNY%202015.pdf

 
 

Zapraszamy na VII Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS 2014

2014-11-05


Grupa Technitel oraz Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska wystawowego nr 4 hala C na VII Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2014 w dniach 18-20 listopada 2014.

Targi ENERGETICS 2014 gromadzą wystawców prezentujących najnowocześniejsze urządzenia i technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania. Istotą ENERGETICS jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy. Znajdą się wśród nich m.in. przedstawiciele zakładów energetycznych, biur projektowych, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, elektrycy i instalatorzy.

 

<< 4 5 6 >>

Spotkaj się z doradcą

Słownik energetyka

Szukaj z Google