Aktualności

 
 

Zapraszamy na Konferencję „Cyberbezpieczeństwo Przemysłowe”

2017-09-20

Grupa Technitel wraz z wydawnictwem „Nowa Energia” zaprasza do udziału w II Konferencji „Cyberbezpieczeństwo przemysłowe - ciągłość technologiczno-finansowa przedsiębiorstw”, która odbędzie się w dniach 26-27 września 2017 w Raszynie-Falentach (Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne). Jak piszą organizatorzy – „celem Konferencji jest prezentacja praktycznych rozwiązań, jak również bieżących trendów w zapewnianiu cyberbezpieczeństwa i w przeciwdziałania atakom cybernetycznym w sektorach: Energetycznym, Petrochemicznym, Gazowniczym, Wod-Kan, Spożywczym, Farmaceutycznym, a także innych przedsiębiorstwach posiadających infrastrukturę OT. Szczególny nacisk położony będzie na wymianę doświadczeń pomiędzy branżowymi profesjonalistami. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną również praktyczne rozwiązania chroniące przedsiębiorstwa przed cyberprzestępczością oraz doświadczenia firm przeciwdziałających cyberatakom. Pokazany zostanie związek pomiędzy niezawodnością systemu pomiarów i sterowania a cyberbezpieczeństwem”. Nasz inżynier, Pan Piotr Szabelski, w Panelu III przedstawi prezentację pt. „Skuteczne monitorowanie cyberbezpieczeństwa sieci przemysłowych” – wskazując skuteczne rozwiązanie zabezpieczenia sieci technologicznych i prawidłowego procesu przygotowania zabezpieczenia systemów infrastruktury krytycznej.

http://konferencje.nowa-energia.com.pl/cyber/2017/

 
 

Zapraszamy na Targi Energetab 2017

2017-09-01

Szanowni Państwo. Grupa Technitel ma przyjemność zaprosić Was na Targi Energetab 2017 w dniach 12-14 września. Zapraszamy na nasze stoisko nr 16 mieszczące się w Pawilonie T oraz na stoisko zewnętrzne L6/12 mieszczące się przy Pawilonie T. Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym zaproszeniu.

ZAPROSZENIE ENERGETAB 2017

 
 

Targi Energetab zbliżają się

2017-08-07

Kolejne, okrągłe 30 targi Energetab zbliżają się wielkimi krokami. Właśnie otrzymaliśmy zaproszenia, które zaczniemy wysyłać do Was niebawem. W tym roku kilka zmian, większe stoisko i dużo nowych rozwiązań, szczególnie z zakresu cyberbezpieczeństwa. Zapraszamy.

 

<< 1 2 3 >>

Słownik energetyka

Szukaj z Google