INFORMACJE PODSTAWOWE

Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. powstał w 1996 roku, w wyniku wydzielenia działalności techniczno – usługowej z Zakładu Energetycznego Łódź - Teren S.A. (obecnie PGE Dystrybucja SA Oddział Łódź – Teren). Głównym przedmiotem działalności Zakładu jest oferowanie urządzeń oraz usług w zakresie inżynierii energetycznej.

Kapitał założycielski Zakładu Obsługi Energetyki Sp. z o.o. wynosi 1 319 500 złotych, a jego roczne przychody kształtują się na poziomie 16 000 000 złotych.

Misją ZOE jest pomoc w przesyłaniu energii - oferowanie najwyższej jakości produktów i usług dla branży energetycznej. Od początku istnienia Zakład kieruje się przekonaniem, że tylko najlepsi w branży mogą określać nowe standardy działania, dlatego zapewnia swym klientom innowacyjne technologie oraz najlepszą jakość wykonania powierzonych prac. Spółka współpracuje z wymagającymi klientami, największymi dystrybutorami i odbiorcami energii elektrycznej w kraju. Dysponuje zapleczem mechanicznym, elektrycznym oraz własnym transportem. 


Zapraszamy na: www.zoen.pl

Kontakt dla mediów:
Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o.
ul. S. Kuropatwińskiej 16, PL 95-100 Zgierz
tel.: + 48 42 675 25 37 fax: + 48 42 716 48 78
zoen@zoen.pl
http://www.zoen.pl

 
   
 

Słownik energetyka

Szukaj z Google